Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Nisekoi Season 2Rated ★ 3.5
NisekoiRated ★ 4.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5- Unanswered questionsRated ★ 5.0
- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.5
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 3.5
- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 3.5