Titles you rated
Black PantherRated ★ 3.5
A Perfect ManRated ★ 4.5
DownsizingRated ★ 2.0
Happy Death DayRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.5
ScreamRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
UnfriendedRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.0
SilenceRated ★ 4.5