Titles you rated
MidsommarRated ★ 2.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 2.5
No Longer HeroineRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 3.5
Tales of the NightRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 2.5
The Green RayRated ★ 1.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
JaneRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 4.5
Five Feet ApartRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 1.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0
My Mother the MermaidRated ★ 2.0