Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 1.0
CloserRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
The RockRated ★ 1.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 1.0
GhostRated ★ 1.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 1.0
300Rated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0