Series
Ratings
901
TempestRated ★ 1.5
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Extremely Senseful AlcoholicRated ★ 1.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
The Art of NegotiationRated ★ 1.5- Face MeRated ★ 0.5
CelebrityRated ★ 2.0- History of ScruffinessRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- Love Your EnemyRated ★ 2.0
The WhirlwindRated ★ 1.0
Family PlanRated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5