Movies
Ratings
409
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
ChefRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5