Titles you rated
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
SouthpawRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 2.0
BuriedRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 3.5
Nicholas on HolidayRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Ordinary PersonRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 2.5