Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 4.0
JulesRated ★ 4.5
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 1.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0