Titles you rated
No Country for Old MenRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Heart BlackenedRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0