Titles you rated
HarbinRated ★ 4.5
Close Your EyesRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Land of HappinessRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
One ShotRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
The Last King of ScotlandRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Licorice PizzaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
Body of LiesRated ★ 3.5
LiftRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5