Titles you rated
Moana 2Rated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 5.0- PilotRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 3.0
All's Well, Ends WellRated ★ 3.0
Once Upon a Time in the WestRated ★ 2.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 2.0
Sixty Million Dollar ManRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Fist of Fury 1991Rated ★ 3.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 4.0
Hiroshima Mon AmourRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 3.5
The New King of ComedyRated ★ 4.5
King of ComedyRated ★ 4.0
The MermaidRated ★ 4.0