Titles you rated
BabygirlRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 0.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Special DeliveryRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
PossessedRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 4.0