Titles you rated
Initial DRated ★ 5.0
The Thief and the CobblerRated ★ 5.0
PushRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Super 8Rated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 5.0
In the Mouth of MadnessRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 2.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0