Titles you rated
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 1.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 1.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 1.0
Independence DayRated ★ 1.0
Spider-ManRated ★ 4.0