Titles you rated
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
The GooniesRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5