Titles you rated
Anne with an ERated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
The Sound of MagicRated ★ 3.0
Youn's StayRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 2.5
Castaway DivaRated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5