Titles you rated
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 1.5
Bird BoxRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 2.5
UsRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.5
CallRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0