Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 1.5
TangledRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0