Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
ChiikawaRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Street Food FighterRated ★ 4.5
My DearestRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 4.0