Movies
Ratings
101- Romeo and JulietRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Superman IIRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0