Movies
Ratings
77
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Jackass: The MovieRated ★ 5.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0