Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- The FrogRated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 1.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5