Titles you rated
EnemyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0