Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
The Miseducation of Cameron PostRated ★ 2.0- My Son the ShrimpRated ★ 3.0
- CheonWangBong PeakRated ★ 2.5
When Mushroom BloomsRated ★ 1.0- Private MattersRated ★ 4.0
Made of LoveRated ★ 0.5
The Quarantine RedemptionRated ★ 4.0
Hymn of the PlagueRated ★ 0.5- Detuning Tipping PointsRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
PicnicRated ★ 3.5
The Wedding BanquetRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The Final SemesterRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.5
The FriendsRated ★ 4.0
Take Care of My CatRated ★ 4.5