Titles you rated
TunnelRated ★ 1.0
SilmidoRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
PapillonRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
MinariRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0