Titles you rated
The Lost BusRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Into the WildRated ★ 2.0
ElioRated ★ 2.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Snow WhiteRated ★ 1.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The BeekeeperRated ★ 2.0
The AmateurRated ★ 2.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 1.5
The GorgeRated ★ 3.5
Fountain of YouthRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Paddington in PeruRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 2.5