Titles you rated
ArrivalRated ★ 4.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0