Movies
Ratings
397
The Book ThiefRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Northanger AbbeyRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
SinisterRated ★ 5.0
Ringu 2Rated ★ 3.0
One Missed Call 2Rated ★ 3.0
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 3.0
Scream 3Rated ★ 3.0
The RingRated ★ 3.0
The Ring VirusRated ★ 3.0
Child's Play 3Rated ★ 3.0- Bride of ChuckyRated ★ 3.0
Scream 2Rated ★ 4.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 4.0