Titles you rated
WickedRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 2.5
Chicken RunRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Pocket Monsters: Revelation-LugiaRated ★ 3.5
Pokémon: The First MovieRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
BoltRated ★ 2.5