Titles you rated
Happy GilmoreRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.5
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0- The First RideRated ★ 2.5
TRON: AresRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 2.5
ManifestoRated ★ 2.5
Maps to the StarsRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0