Titles you rated
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.5
Steins;Gate 0Rated ★ 4.5
WITCH WATCHRated ★ 3.5
Ao-chan Can't Study!Rated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of Santa ClausRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 3.0
Goblin SlayerRated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
The Angel Next Door Spoils Me RottenRated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 4.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 2.0
The Shiunji Family ChildrenRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5