Movies
Ratings
30
The AttorneyRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 1.0
Final DestinationRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0