Titles you rated
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
HometownRated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Behind Her EyesRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Bulgasal: Immortal SoulsRated ★ 2.0
My Perfect StrangerRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
High CookieRated ★ 1.5
VincenzoRated ★ 2.5
KairosRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0