Titles you rated
The Painted BirdRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
The French DispatchRated ★ 4.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 2.5