Movies
Ratings
240
Fists of LegendRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0