Titles you rated
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
The FallRated ★ 5.0
HopelessRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Anna KareninaRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5