Movies
Ratings
438
BugoniaRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The LighthouseRated ★ 4.5
High LifeRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
A Serious ManRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
Hail, Caesar!Rated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 3.5