Titles you rated
Six Feet UnderRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.0
The PenguinRated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.5
The WireRated ★ 4.5
Generation KillRated ★ 4.5
Sharp ObjectsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Mare of EasttownRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.0
Dexter: New BloodRated ★ 2.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 2.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Reacher Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5- DexterRated ★ 4.0