Titles you rated
EscapeRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
HeatRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Child 44Rated ★ 4.0
6 DaysRated ★ 1.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
VacationRated ★ 2.5
Bad Times at the El RoyaleRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
21 BridgesRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Instant FamilyRated ★ 3.5
LightyearRated ★ 2.5
The White TigerRated ★ 3.5
Safe HouseRated ★ 4.0
The HighwaymenRated ★ 4.0