Titles you rated
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
FAQRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 3.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
Sunset BoulevardRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
PoisonRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0