Movies
Ratings
52
The Face ReaderRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 1.5
The King of KingsRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 2.0
LeonRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 2.0