Movies
Ratings
125
No MercyRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 2.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
What a Man WantsRated ★ 1.5
ThirstRated ★ 4.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 4.5