Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
DriveRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.0