Movies
Ratings
79
Kill BoksoonRated ★ 3.0
MantisRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 2.0
CapernaumRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Air DollRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0