Movies
Ratings
412
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.5