Titles you rated
Gravity Falls Season 1Rated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Prodigal Son Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 3.0
MouseRated ★ 1.0- DoubtRated ★ 3.5
Girl From NowhereRated ★ 3.5
The Midnight GospelRated ★ 4.5
Gravity Falls Season 2Rated ★ 5.0
The GuestRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 5.0