Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 4.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5
UnthinkableRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 4.0- CassiopeiaRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Drowning LoveRated ★ 2.5
The Woman Who RanRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Sex and the CityRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5