Titles you rated
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Paradise KissRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
The Bad KidsRated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
Steins;Gate 0Rated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 3.5
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5