Movies
Ratings
369
The Dark KnightRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
CloudRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0
FauveRated ★ 3.5
Citizen KaneRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
Close-UpRated ★ 4.0
OasisRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
RashomonRated ★ 3.5
The ApartmentRated ★ 3.5
Blue VelvetRated ★ 4.0
Venus in FurRated ★ 3.0
The Rules of the GameRated ★ 3.0
La CérémonieRated ★ 3.5
BirthRated ★ 4.0