Series
Ratings
85- EXchange Season 4Rated ★ 3.5
- EXchange Season 3Rated ★ 2.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.0
Dear XRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
The GeniusRated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 5.0
The Great Escape 2Rated ★ 5.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 5.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 4.0
The Great Escape 4Rated ★ 4.0
The Killer's Shopping ListRated ★ 2.0
Family by ChoiceRated ★ 2.0- DoubtRated ★ 5.0